profesionální studio pro získání vysněné postavy...
rezervační systém

- elektrická stimulace svalů

Naprosto revoluční senzace v oblasti fitness. Chcete zhubnout? Zpevnit? Zbavit se bolesti zad? Zpevnit pánevní dno? Chcete mít možnost trénovat jako Usain Bolt? Chcete naprosto změnit svůj život, a to za 20 minut 1 x týdně? Pak vyzkoušejte trénink EMS a nechte se přesvědčit.

EMS trénink celého těla je vysoce efektivní a časově úsporná tréninková metoda určená k nárůstu svalové síly a hmoty při současném snížení množství tuku, jejíž účinnost byla prokázána v řadě vědeckých studií. Nesporným benefitem je pak její využívání při řešení zdravotních obtíží (bolesti zad, inkontinence).

Pro objednání volejte 774 566 630

ZALOŽENO NA VĚDECKÝCH STUDIÍCH

Elektrická stimulace svalů (EMS) je již několik desetiletí úspěšně využívána v oblasti medicíny. Zejména pro rehabilitaci svalů po různých operacích. Využití této metody ve světě fitness je opravdovou revolucí. Německý výrobce Miha Bodytec vyvinul systém, díky kterému může tuto vysoce efektivní metodu stimulace svalů využívat široká veřejnost a dosahovat tak pod vedením certifikovaných trenérů skvělých výsledků v krátkém čase.


20 MINUT 1 X TÝDNĚ

Jedna tréninková jednotka trvá opravdu jen 20 minut. Během této doby zapojíte až 90 % svalové hmoty! Cvičení je natolik intenzivní, že další lekce se nedoporučuje dříve než za 7 dní. Důležitá je zde efektivita a nikoli hodiny strávené v posilovně.


PROCVIČENÍ AŽ 90% SVALOVÉ HMOTY

Svaly potřebují k jejich aktivaci podněty ve formě elektrického impulzu. V běžném životě vysílá tyto impulsy do svalů mozek přes míchu a nervová vlákna. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, pouze mnohonásobně efektivněji. A to pomocí speciálního obleku s elektrodami, které stimulují svaly v průběhu tréninku. Oblek stimuluje svaly až 80 x za sekundu, což vede k dvaceti minutám, které mohou být účinnější než dvě hodiny v posilovně.

Tělo provádí silnější svalové kontrakce, které na rozdíl od tradičního cvičení pronikají i do hlouběji umístěných svalů, které se při klasickém posilování nezapojují (částečně tak lze nahradit efekt cvičení Jógy či Pilates). Díky synchronní aktivaci svalů lze s EMS cvičit více svalů najednou, například biceps i triceps naráz v jednom cviku.

ems - procvičení až 90% svalové hmoty

SNÍŽENÍ TĚLESNÉHO TUKU, RŮST SVALŮ, VÝKONU, TVAROVÁNÍ POSTAVY

Trénink EMS je dokonalým pomocníkem pro efektivní a dlouhodobé hubnutí bez jojo efektu. Během tréninku a dalších x hodin poté díky zvýšení látkové výměny dochází k odbourávání tuků. Jak známo, čím více aktivního svalstva máte, tím účinnější bude vaše hubnutí. Svaly totiž ke svému fungování potřebují energií a tu čerpají právě z uloženého tuku. Posílením svalů si budujete armádu tukožroutů a eliminujete tak riziko jojo efektu.

Díky tomuto tréninku nejen výrazně zvýšíte podíl svého aktivní svalstva, ale i zvýšíte svůj výkon a vytrvalost.


ÚLEVA OD ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ

EMS účinně posiluje hluboké svaly zádové, břišní, sedací i pánevního dna. Ty lze běžně trénovat velmi obtížně. Působením EMS na tyto svaly tak dochází k zmírnění bolesti zad a její prevenci, posílení svalů pánevního dna, zlepšení problémů s inkontinencí či zlepšení držení těla.

Díky EMS lze rovněž řešit i svalové dysbalance, které mohou vzniknout například v důsledku jednostranného tréninku (tenis, hod oštěpem,..).

Trénink navíc využívá jen vlastní váhu těla, je tak šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům, díky čemuž je vhodný pro všechny věkové kategorie i jako pooperační rehabilitace.


NEMUSÍTE MÍT NIC SEBOU

Na trénink se stačí objednat, vše ostatní nechte na nás! Nepotřebujete převlečení, ručník, pití, boty a ni sprchový gel. Vše potřebné dostanete od nás!


TRÉNINK S CERTIFIKOVANÝM TRENÉREM

Každý klient je po celou dobu tréninku pod dohledem našich certifikovaných trenérů.


PRO ŽENY I MUŽE KAŽDÉHO VĚKU

EMS trénink je vhodný pro všechny věkové kategorie. Pro aktivní sportovce pro udržení či zvýšení své kondice, pro každého jednoho, kdo chce zapracovat na své postavě, ale i pro naprosté nesportovce. Vhodný je také pro osoby s různými zdravotními obtížemi (bolesti zad, inkontinence, pooperační rehabilitace).

ems - pro ženy a muže každého věku

KDO SI TENTO TRÉNINK OBLÍBIL

EMS používají sportovci po celém světě. Oblíbil si ho například Usain Bolt, Rafael Nadal, Vitalij Kličko, fotbalisté Bayernu Mnichov, ale i náš olympijský vítěz David Svoboda.


PŘÍPRAVA NA TRÉNINK

Jako u každého intenzivního tréninku je potřeba, aby byl trénovaný jedinec dobře připravený na trénink. To znamená, že by měl být odpočatý a neměl by být pod vlivem alkoholu a jiných návykových látek. Trénink je také vyloučen v případě horečnatého onemocnění.

Celotělový EMS trénink znamená velké zatížení svalstva a tím pádem vysokou metabolickou potřebu organismu. Tuto potřebu je důležité zajistit dostatečným příjmem potravy před tréninkem. Doporučuje se strava bohatá na sacharidy. Je potřeba zajistit alespoň 2 hodiny před tréninkem lehce stravitelnou svačinu cca 250 kcal.


Kruhový trénink

Cvičte rychle a zároveň efektivně

Slim Belly

Studie SLIM BELLY v našem studiu

Vacu Power 4000

Spalování tukové tkáně v kritických partiích těla

Power Plate

Neuvěřitelné zlepšení kondice a síly

EMS

Elektrická stimulace svalů

Rolletic Original

Řešení problémů celulitidy

Slim Legs

Cílené hubnutí na stehnech a zadečku

Lymfodrenáž

Tlaková terapie podpora činnosti lymfatického systému

Kolagenové solárium

Užívejte si slunce s čistým svědomím!